Propozice

Vytrvalostní cyklistický závod Letovická 24h je určený pro širokou sportovní veřejnost, koná se jako součást charitativní sportovní výzvy Kolo pro Adama a pevně doufáme, že se stane milou každoroční tradicí.

Datum konání: 26.- 27. července 2024

Start závodu: pátek 18:45 hod.

Cíl závodu: sobota 18:45 hod.

Počet závodníků: Kvůli kapacitním možnostem trati se bude smět zúčastnit závodu 150 závodních čísel (štafety jsou počítány jako 1 startovní číslo). Po naplnění tohoto limitu bude registrace ukončena. Závod bude měřen aktivní čipovou technologií.

Lokalita startu a cíle závodu: areál fotbalového hřiště v Letovicích, ulice Tyršova

Prezentace:
pátek od 10:00 do 17:00 hod. v areálu fotbalového hřiště.
Brífink, mítink, brejnstormink pak bude v 18:00 hod.

Ubytování: stanové městečko v areálu fotbalového hřiště. 

Slavnostní vyhlášení výsledků: 
sobota 27. 7. 2024 v 19:30 hod. První tři týmy a jednotlivci v kategorii obdrží věcné ceny a bude také vyhlášen absolutní vítěz závodu bez omezení kategorie.

Registrace: přes registrační formulář na tomto webu přes tlačítko "REGISTROVAT SE DO ZÁVODU"
Po registraci pak každý závodník obdrží informační e-mail, včetně pokynů k platbě. Platba startovného je možná pouze bankovním převodem.

Startovné podle data přihlášení:
do konce března 1400,- Kč
do konce května 1600,- Kč

do uzávěrky 1800,- Kč

na závodníka, v případě štafet se každý učastník registruje sám za sebe včetně platby a navíc ve formuláři musí vyplnit kolonku "NÁZEV TÝMU"Registrace se stává platnou až v okamžiku spárování zaplaceného startovného, kdy se spáruje variabilní symbol platby s registračními údaji závodníka. V případě štafet se registrace stává platnou po spárování plateb všech účastníků štafety.
Pokud startovné chcete někomu zakoupit jako dar, můžeme na vyžádání vytvořít originální dárkový poukaz. V tomto případě registrujte sám/sama sebe a po zaplacení a spárování platby pak na vyžádání mailovou komunikací provedeme změnu závodníka k už přiřazenému startovnímu číslu a zašleme vám taktéž mailem dárkový poukaz se jménem obdarovaného.


V ceně startovného je:
- Kvalitní food servis pro závodníky formou neomezeného švédského stolu, kde bude k dispozici slané, sladké, ovoce, káva, nealko nebo ionťák a kdoví co ještě do července vymyslíme.
- Tohle všechno doplní i dvě teplá jídla pro každého závodníka, o která se nám postará domácí kuchyně z Občerstvení u Marcely.
- K dispozici vám bude nové bezbariérové sociální zázemí na fotbalovém hřišti, tedy toalety a sprchy neomezeně.
- Startovní taška s hromadou dárků od našich partnerů.
- Finisher památeční medaile
- Ochlazovací rám s vodní mlhou od VAS Boskovice.
- Nabíjecí jednotka v zázemí závodu pro vaše přístroje.

Zrušení registrace a vrácení startovného:
Registrace účastníka je dokončena až po úhradě startovného na účet pořadatele. Vrácení startovného v případě neučasti v závodě není v našich silách a to z důvodu už probíhajících záloh na služby související s organizací závodu. Registraci je ale možné převést na jiného závodníka, kterého si přihlášený najde sám a nebo na příští ročník. V případě, že by se v následujícím ročníku změnila výše startovného, pořadatel vyzve závodníka k doplacení této částky. V případě, že se závodník k závodu nedostaví, zaplacené startovné bude využito ku prospěchu organizace závodu. V případě zrušení závodu z důvodu vyšší moci (např. extrémních klimatických podmínek, administrativního zásahu příslušných orgánů v případě výjimečných událostí, atd..) nemá závodník, s ohledem na dosud účelně vynaložené náklady pořadatelem, právo na vrácení startovného.

Změna přihlášené kategorie:
V případě, že se závodník po registraci a provedené platbě rozhodl změnit kategorii například z jednotlivce na štafetu, napíše svůj požadavek na mail zavody@letovicka24h.cz kde pořadatel se závodníkem vyřeší vše potřebné k převodu do jiné kategorie.

Parkování: K zaparkování vozidel závodníku bude vyhrazený prostor pouze vedle sportovního areálu. V případě zaparkování vozidla mimo tuto vyhrazenou plochu a bránění provozu nebo komplikování dopravy z důvodu úpravy podmínek dopravy k potřebám bezpečnosti závodu může být odtaženo Policií ČR na náklady majitele.

Kategorie: Tým „MIX“ znamená alespoň jedna žena v týmu
Kolo - jednotlivci - muži
Kolo - jednotlivci - ženy

Kolo - jednotlivci - mladíci 60+
Kolo - jednotlivci - mladice 60+

Kolo - dvojice - muži
Kolo - dvojice - ženy
Kolo - dvojice - mix

Kolo - trojice - muži
Kolo - trojice - ženy
Kolo - trojice - mix

Handbike - jednotlivci - dlouhá trať
Handbike - jednotlivci  - krátká trať

Handbike - štafety - dlouhá trať
Handbike - štafety - krátká trať

Tricykl - jednotlivci - dlouhá trať
Tricykl - jednotlivci - krátká trať

KONTAKT NA REALIZAČNÍ TÝM