Přehled přihlášených

Naši milí nejen závodníci a přátelé výzvy Kolo pro ADAMA

JE TO TADY, REGISTRACE DO DRUHÉHO ROČNÍKU LETOVICKÉ 24h UŽ JE V PLNÉM PROUDU!!

Pokud jste už zapsáni na startovní listině, ale mail s podklady k platbě startovného vám nedorazil, tak si prosíme zkontrolujte nevyžádanou poštu, popřípadě složku newsletterů. 
Určitě se bude schovávat právě tam ;)
A kdyby nebyl ani tam, tak nám napište na mail zavody@letovicka24h.cz a my vám podklady
k platbě rádi pošleme znovu.
Kolo
jednotlivci muži                  
závodník   název týmu ročník startovné

1

Aleš Zavoral Berany Duc 1978 ANO

2

Martin Dvořáček Cycling BRNO 1971 ANO

3

Zdeněk Velocha Rozběháme Boskovicko 1989 ANO
4 Dan Haiker   1989 ANO

5

Michal Králík Cyklistika pro radost 1979 ANO

8

Standa Růžička   1975 ne

12

Marcel Moučka Cukříci 1973 ANO

13

Tomáš Kundrát   1980 ANO

14

Lukáš Pařil SÁM 1982 ne

16

Miki Špetík Laktátoví poníci 1973 ANO

19

Honza Šmikmátor ASPHALT Cycling Lab 1979 ANO

20

Adam Sárička Adam pro Adama 1989 ne

21

Mirek Navrátil TJ Kamenka 1979 ANO

22

Tomáš Novotný Wolf&fox team 1988 ne

24

Tomáš Smolka Open Cycling Academy 1992 ANO

27

Martin Svoboda   2002 ANO

29

Jakub Kencl Šnek na kole 1967 ANO

31

Vladimír Kněžík Cyklistika pro radost 1963 ANO

33

Martin Švejda   1971 ne

35

Zdeněk Holubec AČR Vyškov 1975 ANO

36

Martin Coufal   1976 ANO

37

Radim Šimeček Midar Příbor 1969 ANO

45

David Havel   1984 ANO

46

Milan Prudil   1981 ANO

48

Michal Šnajdr ASPHALT Cycling Lab 1988 ANO

49

Martin Bortlík Vírský Chilli drak 1985 ANO

50

Milan Kučera Sportreg 1983 ne

52

Oldřich Kuna
Cyklistika pro radost 1977 ANO

53

Jan Chrpa FC Unterholz/CK Lokomotiva Bukov 1986 ANO

54

Zdeněk Staněk LEGDAN WOODWORKING TEAM 1986 ANO

55

Martin Makovický   1981 ANO

57

Jan Jahl   1993 ne

58

Jiří Gerneš Amateur racer LTW 1980 ne

61

Lukáš Herna Équipe sans Limites-Humpolec 1988 ANO

63

Miloslav Dušek Duškovic gang 1985 ANO

67

Radek Janků CHC Bukovinka 1967 ANO

69

Stanislav Komarek KOM 1983 ANO

70

Jan Macháček   1978 ANO

73

Jaroslav Kolář Jarakol 1984 ANO

74

Martin Švejda   1971 ANO

75

Rostislav Blaha   1972 ANO

79

Lukáš Herman Hermanos 1979 ANO

80

Karel Postránecký   1972 ne

81

Jan Navrátil   1987 ANO

82

Martin Trojan Kolokrám 1962 ne

86

Štěpán Pachta   1995 ANO

93

Victor BRET Bernardo 1997 ne
Kolo
jednotlivci ženy             
závodnice název týmu ročník startovné

11

Mirka Černá Cukříci 1985 ANO

15

Anda Špetíková Laktátoví poníci 1978 ANO

17

Lenka Hudcová Cyklistika pro radost 1974 ANO

23

Jana Novotná Wolf&fox team 1986 ne

34

Hana Zelenková   1979 ne

43

Renata Suchopárková   1968 ANO

64

Eva Dušková Duškovic gang 1986 ANO

71

Andrea Hill Dagmar 1974 ANO

72

Tamara Hill Dagmar 2005 ANO

78

Markéta Hermanová Hermanos 1978 ANO

83

Barbora Pecháček   1998 ne

84

Ivana Sarzikova Kolokrám 1972 ne

91

Lenka Smutná
  1999 ANO

94

Natalie Gajanova Bubu 1996 ne
Kolo
jednotlivci muži 60+
závodník název týmu ročník startovné

6

Luděk Solař JAKOOŽIVOT 1953 ne

20

Pavel Bauer   1960 ne

76

Miroslav Kadleček Novinský cyklopuchejř 1963 ANO

77

Václav Šebela
Aktivní zálohy AČR 1964 ANO

87

Leopold Spáčil MONDRAKER Racing team 1959 ANO
Kolo
jednotlivci ženy 60+   
závodnice název týmu ročník startovné

10

Jana Studýnková   1963 ANO

47

Jana Navrátilová   1961 ANO
Kolo
dvojice muži             
závodníci                 

název týmu

ročník startovné

7

Michal Hampl
-----
Koloshop Team Teplice 1973
---
ne
ne

18

Petr Šefara
Petr Prokeš
TwoPetersOnBike 1990
1964
ANO
ANO

25

----
----
Sport 4 Help z.s. ----
----
ANO
ANO

44

David Staněk
Radek Hlavatý
RaDa 1980
1966
ANO
ANO

62

Jan Moravec
Jan Jirka
Dvojčata od Domestici.cz 1975
1972
ANO
ANO

65

Tomáš Gottvald
Radek Dobiáš
ToRa 1990
1983
ANO
ANO
Kolo
dvojice mix                                   
závodníci             název týmu                         ročník
startovné
28 Jana Terblová
Jiří Novotný
Giraffe team Telč 1976
1972
ANO
ANO
32 Miroslav Sedlacek
Jana Sedláčková
Kovošrot 1964
1968
ANO
ANO
56 Petr Červenka
Jana Kirschová
PeČeJaKi 1967
1979
ANO
ANO
30 Romana Hamšíková
Kamil Horáček
Romouš & Kejml team 1975
1977
ANO
ANO
68 Pavel Nižník
Klára Nižníková
Xanderusovi 1986
1987
ne
ne
92 Antonín Valentin
Kateřina Valentinová
Hrbolná 1969
1990
ANO
ANO
95 Radim Bláha
---
BK-WORKS 1973

ne
ne
96 Hana Nakládalová
Miloš Janeczko
Ladermon team 1979
1975
ANO
ne
Kolo
trojice muži                  
závodníci  název týmu    ročník  startovné
51 Radek Vitoul
Robert Bula
Rostislav Cichra
Old Boys 1976
1971
1969
ANO
ANO
ANO
59 Zdeněk Šustr
Josef Borek
Petr Vlach
BK Cyklo Morava 1979
1982
1983
ANO
ANO
ANO
88 Aleš Jíra
Marek Jelínek
David Beran
Truhlarkucharelektrikar 1974
1974
1976
ANO
ne
ANO
90 Jan Herberk
Maršálek Petr
Čtvrtník Milan
AZUB BIKE 1991
1966
1979
ne
ne
ne
Kolo
trojice ženy
závodnice                název týmu                     ročník startovné
89 Veronika Beňasová
Tereza Zwettler
Pavla Hrníčková
Podej mi dortík! 1993
1994
1985

ANO
ne
ne
Kolo
trojice mix                          
závodníci            název týmu          ročník startovné
66 Laďka Daňková
Ivo Janča
Radek Uher
Cykloanimal.cz
      
1977
1976
1975
ANO
ANO
ANO
41 Zuzana Pušová
Pavel Puš
Radek Karásek
pumpičky z Českého ráje 1977
1977
1973
ne
ne
ne
85 Vladislava Chalušová
Veronika Běčáková
Michal Zeman
Pojúčuč 1973
1998
1990
ANO
ANO
ANO
97 Simona Bednářová
---
---
Nejsme tým 2000


ne
ne
ne
Tricykl
jednotlivci krátká trať       
závodníci                  název týmu     ročník startovné
9 Zdeněk Zvolský     Team Adam        1974

ANO
26 Adam Kuthan Team Adam 2007 ANO
42 Kateřina Smolná Team Adam

2000 ANO
Handbike
štafeta muži dlouhá trať
závodníci                         název týmu    ročník startovné
39 Roman Muhl
Miroslav Tejral
IP / FNM      1964
1962

ANO
ANO
Handbike
štafeta mix dlouhá trať
závodníci                         název týmu    ročník startovné
            

ne
ne
ne
ne

Handbike
dvojice mix krátká trať
závodníci                  název týmu       ročník startovné
               

ne
ne
   

    ne
ne

 

KONTAKT NA REALIZAČNÍ TÝM